liczba zajęć w roku – 62 godziny
liczba dzieci w grupie – od 5 do 10
czas trwania zajęć
2×40 minut (3-4-latki)                  
2×50 minut (5-6-latki)

Rodzicu, zastanawiasz się czy Twój przedszkolak nie jest za mały na naukę języka? A może masz obawy, że niewiele zapamięta z zajęć?

Chcemy cię uspokoić, uczymy dzieci od 3 roku życia i wiemy doskonale, że to najlepsza pora na pierwsze radosne Hello:) .

Przedszkolaki doskonale radzą sobie z nauką nowych słówek i prostych zdań. Nasze zajęcia angażują dzieci w zabawę, ruch, piosenki, gry. Stawiamy na kreatywność. Czasem mamy wrażenie, że wyobraźnia naszych przedszkolaków i lektorów nie zna granic 🙂 . Sami przygotowujemy pomoce do zajęć, korzystamy z tablic interaktywnych.  U nas tyle się dzieje, że nie ma czasu na nudę. Jest za to zdrowe współzawodnictwo i nauka praktycznych umiejętności.

Te zajęcia to pierwszy etap procesu nauki w naszej szkole – bardzo ważny do nauki poprawnej wymowy, intuicyjnego stosowania prostych zdań i do polubienia języka.

Co roku  zapraszamy rodziców, dziadków, rodzeństwo na lekcje otwarte, aby pokazać ile nauczyły się dzieci. To niezwykłe doświadczenie, pełne emocji. Dzieci często zaskakują zdobytą  w Black Horse wiedzą. Prezentują też swoje talenty nie tylko językowe – śpiewają, tańczą, rysują i doskonale się przy tym bawią.

UWAGA – oferta dla dzieci z Przedszkola nr 2 – przyprowadzamy dzieci z przedszkola na zajęcia o godzinie 15-ej, tak by rodzice mogli je odebrać już po angielskim z naszej siedziby w “budowlance” (III piętro nad Sanepidem).

Jak wyglądają zajecia?

UWAGA.  W czasie epidemii podjęliśmy wyzwanie kontynuacji nauczania w grupach przedszkolnych. Nasze lektorki nagrywają filmiki do każdej lekcji, by dzieci wraz z rodzicami mogły przećwiczyć bieżące zagadnienia. Gdy wrócimy do sal lekcyjnych wspólnie z dziećmi powtórzymy to wszystko, nad czym pracowały z rodzicami.

Cennik

Przedszkolaki

Cena kursu całorocznego 

uczeń Black Horse w roku szkolnym 2019/20:

3 raty x 520zł 

 

nowy uczeń:

3 raty x 560zł