liczba zajęć w roku – 62 lub 124 godziny

liczba osób w grupie – od 5 do 10

czas trwania zajęć

1×100 minut

2×100 minut

Zastanawiasz się jak dobrze przygotować się do matury i nie zwariować? Może uczysz się, i nie widzisz efektów? A może marzysz o studiach za granicą?

Cieszymy się, że możemy ci pomóc 🙂 . Nasze kursy dla młodzieży to szansa na  sukcesy naukowe, międzynarodowe przyjaźnie, upragnione studia.

Uczniowie szkół średnich chętnie biorą udział w kursach certyfikatowych i maturalnych. Odnoszą  sukcesy na tych egzaminach, a zajęcia w Black Horse są dla nich przyjemną odmianą od zajęć szkolnych. Wielu zdaje u nas egzamin English First oraz English Advanced, nieliczni dochodzą jeszcze w szkole średniej do poziomu Proficiency. Dla uczniów biorących udział w kursach certyfikatowych matura staje się formalnością.

Pracujemy wspólnie nad sprawnością mówienia, powtarzamy zagadnienia gramatyczne – wszystko pod kątem przyszłej matury.

Kursy maturalne wzbogacane są o zadania, z którymi spotkacie się na egzaminie maturalnym – u nas można wszystko przećwiczyć pod nadzorem profesjonalistów. Zapraszamy!

UWAGA.  W czasie epidemii kontynuujemy nauczanie we wszystkich grupach dla uczniów ze szkół średnich online – zarówno w tych przygotowujących do matury jak i egzaminów Cambridge. Choć dziś (6 kwietnia) nie wiemy jeszcze kiedy odbędą się egzaminy – trzymamy rękę na pulsie i solidnie przygotowujemy się do egzaminów. Nie pozwólmy się zaskoczyć, róbmy swoje:)

Z edukacji korzystały moje dwie córki, które po ukończeniu kursów języka angielskiego bez problemu zdały egzaminy CAE i FCE. Moja żona drugi rok uczęszcza na zajęcia, a ja rozpocząłem edukację w grupie dla dorosłych. Do nauki motywuje nas wysoki poziom nauczania, miła atmosfera oraz dostosowanie poziomu nauki i godzin zajęć do potrzeb słuchaczy. Podczas pobytu poza granicami Polski mogliśmy w miarę swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Gorąco polecam i życzę owocnej nauki w BLACK HORSE.

Jarosław i Dorota Gracz
rodzice absolwentek kursów certyfikatowych

Większość z nas (z grupy) – jeśli wcześniej nie kochała i rozumiała tego języka (angielskiego) – teraz uwielbia go.

Patrycja Cieśla
absolwentka kursów maturalnych

Nauka języka angielskiego w Black Horse bardzo dobrze przygotowała mnie do studiów, pracy, podróży zagranicznych i poznawania świata. Świetnie wspominam mojego nauczyciela, który pokazał nam, że nauka języka obcego nie jest tylko żmudnym wkuwaniem gramatyki i słówek, ale może być ogromną frajdą. Zachęcił nas do samodzielnych poszukiwań i konfrontacji ze swoimi błędami, przygotował do dyskusji formalnych i na trudne tematy. A przede wszystkim wpletliśmy język w codzienne życie, przez co otworzyły się nasze oczy na świat i tak już zostało. Wcześniej angielski był tylko przykrym obowiązkiem, a dzięki Black Horse stał się doskonałą pomocą w codziennym życiu, dziś już absolutnie nieodzowną.

Filip Majtyka

W Black Horse uczyłam się języka angielskiego 12 lat. Gdyby nie te 12 lat, z pewnością nie porozumiewałabym się w tym języku z tak dużą pewnością siebie. Lektorzy byli wymagający, ale dawali nam od siebie więcej niż tylko naukę języka. Próbowali zaciekawić nas wieloma dziedzinami i sprawić, by grupa wyróżniała się zdolnościami ponad przeciętność. Umiejętności, które nabyłam w Black Horse zaowocowały ciekawością świata, przyjaźniami z osobami z innych krajów, pewnością siebie na rynku pracy, w życiu i podróżowaniu. Naukę wspominam bardzo miło, a z pracownikami, mimo skończonego kursu, do dziś jestem w kontakcie i w każdej chwili mogę zgłosić się po poradę.

Anna Majtyka
obecnie studentka

… zajęcia w Black’u mógłbym polecić każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z językiem albo pragnie dalszego rozwoju. Indywidualne podejście do ucznia. Wyrozumiałość i pomysłowość. To nie jest zwykła szkoła językowa, to szkoła, do której chce się chodzić..”

Mateusz Mosiala
uczeń szkoły średniej

In my opinion the school represents really high level of educating both younger and older people. The personnel really want the student to achieve as much as one is possible to do, in a really friendly way. What’s more, the prices of courses are quite customer-friendly in comparison to any other such school. Real value for money!

Kuba Bujak
uczeń szkoły średniej, obecnie na kursie do CAE

Lekcje w Black Horse wspominam bardzo dobrze, prowadzone były bardzo ciekawie, nowocześnie. Tematy wyszukane, interesujące!  Na lekcjach bardzo dużo się rozmawia, czego brakuje w szkołach i jest to największy atut zajęć w Black Horse.  Zajęcia naprawdę dużo mi dały i matura ustna zdana perfekcyjnie.

Karolina Kubowicz
absolwentka kursów maturalnych

Szkoła językowa Black Horse obudziła we mnie pasję do nauki języków obcych. Z przyjemnością przychodziłam popołudniami na zajęcia z j. angielskiego przez cały okres edukacji. To tam przekonałam się, że nauka języka to fajna zabawa, w której potrzebna jest systematyczność i upór w dążeniu do celu. Złotą zasadą szkoły było nieużywanie języka polskiego podczas zajęć. Z perspektywy czasu bardzo doceniam podejście lektorów do kursantów, dbali o dobrą atmosferę w grupie i kładli nacisk na wypowiedź ustną poświęcając każdemu dużo czasu i uwagi. Dzięki Black Horse nigdy nie miałam problemów z j. angielskim i stał się on moim ulubionym przedmiotem w szkole.

Patrycja Kapela
obecnie studentka
Cennik

Młodzież (grupa standardowa)

Cena kursu całorocznego (62 lekcje)

uczeń Black Horse w roku szkolnym 2019/20:

3 raty x 520zł 

 

nowy uczeń:

3 raty x 560zł 

 

Cena kursu całorocznego (124 lekcje)

uczeń Black Horse w roku szkolnym 2019/20:

3 raty x 800zł lub 8 rat x 300zł

 

nowy uczeń:

3 raty x 850zł lub  8 rat x 329zł

Kursy maturalne

Zapraszamy młodzież z klas maturalnych

1 raz w tygodniu po 100 minut (48 lekcji w roku – od października 2020 do kwietnia 2021)

Cena kursu wynosi:

uczeń Black Horse w roku szkolnym 2019/20:

2 raty x 520zł 

 

nowy uczeń:

2 raty x 560zł

 

Osoby o dobrej znajomości języka zachęcamy do uczestnictwa w kursach certyfikatowych, gdyż ich intensywność i forma są świetnym przygotowaniem do egzaminu maturalnego. Nasi uczniowie, którzy w tych kursach biorą udział, osiągają świetne wyniki na maturze – zazwyczaj 100% z matury rozszerzonej ustnej i między 90 a 100% z matury rozszerzonej pisemnej. Zapraszamy!

Kursy certyfikatowe na poziomie B2

Kurs na poziomie B2  przygotowuje do egzaminu FCE – ENGLISH FIRST.

Cena kursu całorocznego (124 lekcje)

uczeń Black Horse w roku szkolnym 2019/20:

3 raty x 850zł lub 8 rat x 319zł

 

nowy uczeń:

3 raty x 900zł lub 8 rat x 338zł

Kursy certyfikatowe na poziomie C1

Kurs na poziomie C1  przygotowuje do egzaminu CAE – ENGLISH ADVANCED.

Cena kursu całorocznego (124 lekcje)

uczeń Black Horse w roku szkolnym 2019/20:

3 raty x 900zł lub 8 rat x 338zł

 

nowy uczeń:

3 raty x 950zł lub 8 rat x 357zł

Kursy certyfikatowe na poziomie C2

Kurs na poziomie C2  przygotowuje do egzaminu CPE – PROFICIENCY IN ENGLISH.

Cena kursu całorocznego (124 lekcje):

uczeń Black Horse w roku szkolnym 2019/20:

3 raty x 1100zł lub 8 rat x 413zł

 

nowy uczeń:

3 raty x 1150zł lub  8 rat x 432zł

Mała grupa (3-4 osoby)

Organizujemy także naukę w małych grupach – dotyczy to zwłaszcza języków rzadziej spotykanych niż język angielski – np. francuskiego czy niemieckiego. Cena wynosi od 40zł za 50-minutową lekcję od osoby i jest uzależniona od profilu zajęć i poziomu zaawansowania uczestników.

Grupa 2-osobowa

Lekcja 50 minut w grupie 2-osobowej – cena od 45zł od osoby za lekcję. Częstotliwość zajęć – minimum 1 lekcja tygodniowo. Cena uzgadniana jest indywidualnie w zależności od profilu zajęć i poziomu zaawansowania uczestników.

Zajęcia indywidulane

Prowadzimy również zajęcia indywidualne na życzenie uczniów. Ich częstotliwość uzgadniana jest każdorazowo z uczniem. Cena wynosi od 75zł za 50-minutową lekcję i jest uzależniona od profilu zajęć i poziomu zaawansowania uczestnika.