liczba zajęć w roku – 62 godziny lub 124 (kurs intensywny)

liczba dzieci w grupie – od 5 do 10

czas trwania zajęć

2×50 minut

2×100 minut (kurs intensywny)

Rodzicu, czy Twoje dziecko ma problem ze skupieniem uwagi i szybko się nudzi?  Może nie chce uczestniczyć w zajęciach dodatkowych, bo woli spędzać czas grając na smartfonie? A może ma problem z odnalezieniem się w nowej grupie rówieśniczej?

W dzisiejszych czasach, to powszechne problemy wielu rodziców, dlatego stawiamy im czoła.

Za sprawą naszych lektorów każde zajęcia są ciekawe i mobilizujące, a tworzenie grupy skłania rówieśników do współdziałania, rodzi pozytywne emocje i umacnia więzi. Nasi uczniowie osiągają sukcesy w konkursach międzyszkolnych, przygotowują się z nami do międzynarodowych egzaminów Cambridge – YOUNG LEARNERS ENGLISH TESTS, a także  PET for SCHOOLS oraz English First (FCE).

Te sukcesy są w dużej mierze zasługą zaangażowanych rodziców, którzy niejednokrotnie przywożą dzieci z odległych miejscowości i aktywnie współpracują z lektorami.

Nauka języka w szkole podstawowej to ważny etap na drodze jego poznawania. Jeśli dziecko nauczy się stosować język obcy w mowie, to jako dorosły nie będzie borykać się z symptomem “blokady językowej”, na który często cierpią dorośli uczniowie i muszą włożyć podwójną pracę, by ją przełamać.

UWAGA.  W czasie epidemii kontynuujemy naukę we wszystkich grupach dziecięcych i realizujemy zaplanowane zagadnienia. Dzieci nadal pracują ze swoimi podręcznikami, ale również w swoich domach mają zajęcia ruchowe, tak jak dotychczas w salach lekcyjnych, mogą się zgłaszać, widzą kolegów i lektorów.  Gdy wrócimy do sal lekcyjnych , wspólnie utrwalimy materiał realizowany na zajęciach online.

Cennik

Dzieci 7-14 lat (grupa standardowa)

Cena kursu całorocznego (62 lekcje)

uczeń Black Horse w roku szkolnym 2019/20:

3 raty x 520zł

nowy uczeń:

3 raty x 560zł

Cena kursu całorocznego (124 lekcje)

uczeń Black Horse w roku szkolnym 2019/20:

3 raty x 800zł lub 8 rat x 300zł

nowy uczeń:

3 raty x 850zł lub  8 rat x 329zł

Mała grupa (3-4 osoby)

Organizujemy także naukę w małych grupach – dotyczy to zwłaszcza języków rzadziej spotykanych niż język angielski – np. francuskiego czy niemieckiego.

Lekcja 50 minut w grupie 3,4-osobowej to koszt od 40zł od osoby za lekcję. Częstotliwość zajęć – minimum 1 lekcja tygodniowo. Cena uzgadniana jest indywidualnie w zależności od profilu zajęć i poziomu zaawansowania uczestników.

Grupa 2-osobowa

Lekcja 50 minut w grupie 2-osobowej to koszt od 45zł od osoby za lekcję. Częstotliwość zajęć – minimum 1 lekcja tygodniowo. Cena uzgadniana jest indywidualnie w zależności od profilu zajęć i poziomu zaawansowania uczestników.

Zajęcia indywidualne

Prowadzimy również zajęcia indywidualne na życzenie uczniów. Ich częstotliwość uzgadniana jest każdorazowo z uczniem. Cena wynosi od 75zł za 50-minutową lekcję i jest uzależniona od profilu zajęć i poziomu zaawansowania uczestnika.