liczba zajęć w roku – 62 godziny lub 124 (kurs intensywny)

liczba dzieci w grupie – od 5 do 10

czas trwania zajęć

2×50 minut

2×100 minut (kurs intensywny)

Rodzicu, czy Twoje dziecko ma problem ze skupieniem uwagi i szybko się nudzi?  Może nie chce uczestniczyć w zajęciach dodatkowych, bo woli spędzać czas grając na smartfonie? A może ma problem z odnalezieniem się w nowej grupie rówieśniczej?

W dzisiejszych czasach, to powszechne problemy wielu rodziców, dlatego stawiamy im czoła.

Za sprawą naszych lektorów każde zajęcia są ciekawe i mobilizujące, a tworzenie grupy skłania rówieśników do współdziałania, rodzi pozytywne emocje i umacnia więzi. Nasi uczniowie osiągają sukcesy w konkursach międzyszkolnych, przygotowują się z nami do międzynarodowych egzaminów Cambridge – YOUNG LEARNERS ENGLISH TESTS, a także  PET for SCHOOLS oraz English First (FCE).

Te sukcesy są w dużej mierze zasługą zaangażowanych rodziców, którzy niejednokrotnie przywożą dzieci z odległych miejscowości i aktywnie współpracują z lektorami.

Nauka języka w szkole podstawowej to ważny etap na drodze jego poznawania. Jeśli dziecko nauczy się stosować język obcy w mowie, to jako dorosły nie będzie borykać się z symptomem “blokady językowej”, na który często cierpią dorośli uczniowie i muszą włożyć podwójną pracę, by ją przełamać.

Cennik

Dzieci 7-14 lat (grupa standardowa)

Cena kursu całorocznego (62 lekcje) wynosi:

3 x 520zł (nowi uczniowie)

3 x 470zł (uczniowie Black Horse 2018/19)

Cena kursu całorocznego (124 lekcje) wynosi:

3 x 830zł (nowi uczniowie)

3 x 780zł (uczniowie Black Horse 2018/19)

Mała grupa (3-4 osoby)

Organizujemy także naukę w małych grupach – dotyczy to zwłaszcza języków rzadziej spotykanych niż język angielski – np. francuskiego czy niemieckiego. Częstotliwość zajęć i ceny wyglądają następująco:

3 x 350zł – 30 lekcji w roku szkolnym – 1 lekcja tygodniowo

3 x 700zł – 60 lekcji w roku szkolnym – 2 lekcje tygodniowo

Grupa 2-osobowa

Lekcja 50 minut w grupie 2-osobowej to koszt od 40zł od osoby za lekcję. Częstotliwość zajęć – minimum 1 lekcja tygodniowo. Cena uzgadniana jest indywidualnie w zależności od profilu zajęć i poziomu zaawansowania uczestników.

Zajęcia indywidualne

Prowadzimy również zajęcia indywidualne na życzenie uczniów. Ich częstotliwość uzgadniana jest każdorazowo z uczniem. Cena wynosi od 75zł za 50-minutową lekcję i jest uzależniona od profilu zajęć i poziomu zaawansowania uczestnika.