Czy uczyłeś się języka obcego w szkole i wciąż nie czujesz się pewnie, gdy masz go użyć? Boisz się, że nie poradzisz sobie na wyjeździe za granicę? A może mówisz swobodnie, ale nie jesteś przekonany czy robisz to poprawnie?

Jeśli masz podobne wątpliwości – dobrze trafiłeś. U nas osoby w różnym wieku przełamują bariery, nie tylko językowe, nabierają pewności w komunikacji, nawiązują relacje w grupie i przy tym jeszcze dobrze się bawią. Przy pomocy lektora korygują swoje błędy językowe i nabierają swobody w używaniu języka obcego.

Nasze zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i na wyższych poziomach zaawansowania. Są dla wielu źródłem przyjemnego spędzania czasu, nawiązywania przyjaźni oraz bezstresowego zdobywania wiedzy.

Zajęcia dla dorosłych odbywają się zwykle o godzinie 18-ej, kiedy już nie trzeba myśleć o pracy zawodowej czy domowych obowiązkach.

Część osób dorosłych przygotowuje się u nas do certyfikatów Cambridge – głównie egzaminu PET (na poziomie B1)  i English First (FCE) (na poziomie B2), ale kilkanaście osób zdało z nami egzamin CAE – Cambridge Advanced i zdobyły w ten sposób kwalifikacje do nauczania języka angielskiego na wszystkich szczeblach edukacji szkolnej.

liczba zajęć w roku – 62 lub 124 godziny

liczba osób w grupie – od 5 do 10

czas trwania zajęć

1×100 minut

2×100 minut

Cennik

Dorośli (grupa standardowa)

Cena kursu całorocznego (124 lekcje) wynosi:

3 x 830zł 

 

Cena kursu całorocznego (62 lekcje) wynosi:

3 x 550zł 

Kursy certyfikatowe na poziomie B2

Kurs na poziomie B2  przygotowuje do egzaminu FCE – ENGLISH FIRST.

Cena kursu całorocznego (124 lekcje) wynosi:

3 x 860zł 

Kursy certyfiaktowe na poziomie C1

Kurs na poziomie C1  przygotowuje do egzaminu CAE – ENGLISH ADVANCED.

Cena kursu całorocznego (124 lekcje) wynosi:

3 x 890zł 

Kursy certyfikatowe na poziomie C2

Kurs na poziomie C2  przygotowuje do egzaminu CPE – PROFICIENCY IN ENGLISH.

Cena kursu całorocznego (124 lekcje) wynosi:

3 x 1050zł

Mała grupa (3-4 osoby)

Organizujemy także naukę w małych grupach – dotyczy to zwłaszcza języków rzadziej spotykanych niż język angielski – np. francuskiego czy niemieckiego. Częstotliwość zajęć i ceny wyglądają następująco:

3 x 350zł – 30 lekcji w roku szkolnym – 1 lekcja tygodniowo

3 x 700zł – 60 lekcji w roku szkolnym – 2 lekcje tygodniowo

Grupa 2-osobowa

Lekcja 50 minut w grupie 2-osobowej – cena od 40zł od osoby za lekcję. Częstotliwość zajęć – minimum 1 lekcja tygodniowo. Cena uzgadniana jest indywidualnie w zależności od profilu zajęć i poziomu zaawansowania uczestników.

Zajęcia indywidulane

Prowadzimy również zajęcia indywidualne na życzenie uczniów. Ich częstotliwość uzgadniana jest każdorazowo z uczniem. Cena wynosi od 75zł za 50-minutową lekcję i jest uzależniona od profilu zajęć i poziomu zaawansowania uczestnika.

Zajęcia ONLINE

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE na dowolnym poziomie nauczania o profilu dostosowanym do potrzeb klienta (BIZNESOWE, CERTYFIKATOWE, OGÓLNE)

 

ZAJĘCIA W MAŁEJ GRUPIE  2-3 – osobowej umożliwiające konwersacje pomiędzy uczestnikami zajęć – jak w „prawdziwej” klasie

 

KONSULTACJE PRZED MATURĄ,  EGZAMINEM ÓSMOKLASISTY,  EGZAMINAMI CAMBRIDGE (A2 KEY, B1 PRELIMINARY, B2 FIRST, C1 ADVANCED, C2 PROFICIENCY)

 

Cennik

Ceny zajęć ONLINE uzgadniamy indywidualnie z klientem i są uzależnione od profilu zajęć, liczby osób w grupie, liczby godzin. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy blackhorse@blackhorse.edu.pl .