Dlaczego Black Horse to dobry wybór, by uczyć się języka?

Potwierdzeniem niech będzie postawa szkoły w czasie kryzysu pandemii koronawirusa. W ciągu kilku dni od ogłoszenia informacji o zamknięciu szkół i placówek oświatowych przeszliśmy w 100%-ach na nauczanie online. Wszystkie grupy, nawet przedszkolne i 50/60+ uczą się zdalnie! I to pomimo faktu, że nigdy wcześniej nie prowadziliśmy zajęć w tej formie.

Mamy nadzieję, że spotkania na zajęciach online dają naszym uczniom, podobnie jak nam, dużo pozytywnej energii w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Uczymy się z Wami nadal, pomimo okoliczności…

A co myślą o nauczaniu online w Black Horse nasi uczniowie?

“Kasia i Michalina zostają na III semestr, więcej ! Zostają na kolejne lata !

Pozdrawiamy :)”

“… dziękuję za kreatywność i pomysłowość w prowadzeniu zajęć. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie lekcje angielskiego są dla mojej córki odskocznią i sprawiają jej dużo radości :)”

“Ksawery bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach on-line, przed lekcją starannie przygotowuje swoje ,,stanowisko pracy”, zakłada słuchawki i aktywnie w nich uczestniczy…”

“…To nowe i ciekawe doświadczenie, pozwala spotkać się co tydzień i w pełni korzystać z zajęć językowych.

studentka 60+”

Chcesz by Twoje dziecko uczyło się pod okiem profesjonalisty? Szukasz ciekawych, rozwojowych zajęć?

Dobrze trafiłeś – współpracujemy z najlepszymi lektorami – dla nich praca w Black Horse to pasja! Nauczamy skutecznie od 1992 roku – dbając zawsze o efekty i zadowolenie uczniów.  U nas nawet 4-latek potrafi zrobić zakupy po angielsku! Tak, uczymy praktycznych umiejętności, a przy okazji – pracy w grupie, pewności siebie, samodzielności i budowania relacji z otoczeniem.

Nasi lektorzy zdobywają wiedzę kształcąc się przy naszym wsparciu. Talent Friendly Teacher to wyróżnienie dla nauczyciela, który jest wrażliwy na talenty swoich uczniów, pomaga im je rozwijać, dba o własny rozwój i  dzieli się wiedzą z innymi.

Chcesz przełamać blokadę językową i czuć się dobrze na zajęciach?

Spotkania w Black Horse dają wiele radości, a nauka – satysfakcję. Dostosowujemy tempo nauki do Twoich możliwości, możesz popełniać błędy – są naturalne w procesie zdobywania nowych umiejętności.

Dla nas ważne są relacje – z nauczycielami, uczniami, rodzicami. Dzięki nim potrafimy przekazywać wiedzę i czerpać radość z jej efektów. Dlatego przyznano nam znak Talent Friendly Company, który świadczy o tym, jak wielką wagę przywiązujemy do rozwoju nauczycieli i doskonalenia zaplecza organizacyjnego szkoły.

A może myślisz, że już za późno na naukę?

Nic bardziej mylnego – uczymy od przedszkolaków po zaawansowanych wiekiem – każdy znajdzie u nas ofertę dla siebie. Wśród naszych uczniów są już trzy pokolenia – dzieci, rodzice, dziadkowie –  jedni przyprowadzają drugich!

Chcesz poprzeć nabyte umiejętności zdobyciem certyfikatu językowego lub poczuć się pewnie na egzaminie szkolnym?

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę – prowadzimy kursy certyfikatowe z języka angielskiego – z najwyższym poziomem egzaminów Cambridge C2 włącznie!  Sukcesy naszych uczniów na egzaminach międzynarodowych i szkolnych mówią same za siebie! Sesje egzaminów Cambridge w naszej szkole odbywają się corocznie od 1998 roku.

Ponadto  udział w  zajęciach sprawi, że zapomnisz o strachu przed maturą lub egzaminem ósmoklasisty.