W czasie pierwszych tygodni pandemii nasi klienci biznesowi przekonali się, że zajęcia ONLINE są dla nich idealnym rozwiązaniem. Mogą uczyć się będąc w firmie, w domu lub na wyjeździe. Okazało się, że żadne zajęcia nie przepadają, gdyż spotkanie z lektorem online jest możliwe w różnych terminach i miejscach.

Nasza szkoła zapewnia dużą elastyczność zarówno pod względem terminów spotkań, jak i ich profilu. Pomagamy w przygotowaniach do prezentacji biznesowych, uczymy zachowań w sytuacjach nieformalnych i formalnych.

Zamów bezpłatną lekcję próbną i przekonaj się, czy nasza oferta spełni Twoje oczekiwania.

BE GROUP
Centrum Elektryczne ANIA
EUROPART S.A.
KORONA S.A.
NEAPCO
PKS Wieluń
Polmecanic Group
POLTECH ENGINEERING
Spectrum-IT
WIELTON S.A.

Chcesz mądrze zainwestować w rozwój swoich pracowników? 

Cieszymy się, że tu trafiłeś. W latach 2011-2019 przeprowadziliśmy ponad 40 tysięcy godzin nauczania języków dla firm i instytucji.  Naszymi KLIENTAMI byli/są między innymi:  WIELTON SA, KORONA SA, NEAPCO EUROPE SP. Z O.O.,  POLMECANIC SP. Z O.O., ZUGIL SA, EUROPART POLSKA SA, PKS WIELUŃ, BE GROUP, CENTRUM ELEKTRYCZNE “ANIA” i wiele innych.

Uczymy nie tylko języka biznesu, ale i innych umiejętności  – prezentacji, negocjacji, rozwiązywania problemów, nawiązywania i budowania relacji z klientem. Dopasujemy profil szkolenia  i godziny zajęć do potrzeb Twojej firmy.

Black Horse oferuje ponadprzeciętny poziom nauki języków obcych. Zajęcia są prowadzone z wielkim zaangażowaniem i pasją nauczycieli, którzy w możliwie najlepszy sposób starają się przekazać swoją wiedzę studentom. Czujemy się tu jak w domu. Żadna godzina spędzona na zajęciach nie jest godziną straconą…  Szkoła Black Horse jest bezkonkurencyjna… Gorąco polecam

Grzegorz Sobczak

To bardzo dobra szkoła, w której znakomita i doświadczona kadra kształci w każdym zakresie, w zależności od potrzeb. Black Horse to świetny wybór, jeżeli ktoś chce skutecznie rozwijać swoje umiejętności językowe.

Maciej Kaczor
Dyrektor Działu Badań i Rozwoju / Wielton S.A.

Zajęcia w Black Horse były naprawdę świetne. To nie było zwykle przekazywanie wiedzy, czy nauka w jakiejś “nudnej” szkole. W Black Horse na zajęciach siedziało się z przyjemnością. Nie czekało się na koniec lekcji jak na zbawienie. Było to, co naprawdę potrzebne, to nie był angielski jak w podstawówce, to typowo zawodowy Business English, a wszystko prowadzone z odpowiednią dozą humoru. Żałuję, że nie mogę kontynuować nauki w Black Horse. Ale to, czego się nauczyłem, staram się jak najlepiej wykorzystać i doskonalić. Kto wie – może jeszcze kiedyś się spotkamy. Pozdrowienia dla całej ekipy Black Horse.

Łukasz Olej
Pracownik Wielton S.A.

Wszystkim, którym zależy na nauce języka obcego polecam szkołę Black Horse. Przyjazna atmosfera, młoda i wykwalifikowana kadra prowadząca zajęcia w ciekawy i przystępny sposób to ogromny atut tej szkoły. Na zajęciach lektorzy stosują różnorodne metody pracy i środki dydaktyczne, motywują, a swoją wiedzą dzielą się w jasny i przystępny sposób.
Ważne jest także indywidualne podejście do ucznia- dostosowanie sposobu przekazywania wiedzy do jego możliwości i potrzeb. Na uwagę zasługuje również elastyczność tj. możliwość dopasowania terminów zajęć do dyspozycyjności uczącego się.

Rekomenduję szkołę Black Horse jako rzetelnego i skutecznego partnera w zakresie nauki języków obcych.

Tomasz Wypchło
Dyrektor Operacyjny / Wielton S.A.