502 523 285 - pn.- pt. 14:00 - 20:00
504 091 964 - pn. – pt. 12:00 - 20:00
Blackhorse > Bezpłatna weryfikacja poziomu dziecka

BEZPŁATNA WERYFIKACJA

POZIOMU JĘZYKOWEGO
TWOJEGO DZIECKA

(przedszkolaki, klasy I-V SP)

Jak to wygląda krok po kroku?

Rodzicu zapisz dziecko do 11 września przez formularz w zakładce ZAPISY/ Nowy uczeń

Oddzwonimy w celu uzgodnienia terminu rozmowy „kwalifikacyjnej”

Zapraszamy Cię z dzieckiem do naszej siedziby w Wieluniu przy ulicy POW 3 w wyznaczonym terminie (między 11 a 15 września)

Twoje dziecko spotka się z naszymi lektorami, którzy na co dzień uczą dzieci w naszej szkole

Podczas tego spotkania lektor/lektorka umiejętnie „sprawdzi”, co Twoje dziecko już potrafi w języku angielskim (ok. 10-15 minut rozmowy) – nie martw się – to nie egzamin, uśmiech gwarantowany

Dzięki tej rozmowie znajdziemy lub stworzymy „najlepszą” grupę dla Twojego dziecka

porozmawiamy z Tobą o naszych kursach egzaminacyjnych dla dzieci – dotyczy dzieci od klas III SP (w roku szkolnym 19/20 nasi najmłodsi uczniowie zdający te egzaminy byli w klasie VSP)

28 września dowiesz się kiedy i w jakiej grupie Twoje dziecko będzie miało zajęcia

5 października Twoje dziecko rozpocznie zajęcia w naszej szkole (dzień rozpoczęcia zajęć zależy od grafiku grupy – jeśli będą to np. wtorki i czwartki, to zajęcia rozpoczną się we wtorek 6 października)

dzieci z Przedszkola nr 2 w Wieluniu będziemy przyprowadzać na zajęcia na godz. 15-ą

Pierwszy tydzień zajęć to czas na „upewnienie się”, że dana grupa jest odpowiednia, w razie wątpliwości możemy dokonać zmiany

Dopiero po tym tygodniu (do 10 października) dokonasz formalności związanych z zapisem i wpłatą pierwszej raty

WAŻNE:  przygotowujemy się do zajęć stacjonarnych tak, by były jak najbardziej bezpieczne. Zadbamy o maseczki/przyłbice dla kadry, wyburzymy kilka ścian (serio, serio J) w głównej siedzibie i  „budowlance”,  żeby uzyskać większe powierzchniowo sale lekcyjne, a plan zajęć uwzględni przesunięcie godzin rozpoczęcia tak, aby grupy zaczynały zajęcia o różnych godzinach.

NIEMNIEJ JEDNAK:  jeśli na skutek powrotu do nauki zdalnej w szkołach będziemy musieli przejść na taką formę nauczania – nie musisz się martwić. Nasi lektorzy „przećwiczyli” nauczanie ONLINE od 16 marca, a 96 % naszych uczniów kontynuowała z nami naukę w tej formie do końca roku szkolnego. Mało tego, przeprowadziliśmy ONLINE egzaminy próbne Cambridge i  zdalnie przygotowaliśmy do nich 44 naszych uczniów, którzy zdali je w siedzibie Black Horse w lipcu tego roku.

Jak widzisz Black Horse to pewny wybór. Tutaj nie ma ryzyka.
Tutaj zadbamy o Ciebie jak nigdzie indziej.
Przekonaj się i wypełnij poniższy formularz.