502 523 285 - pn.- pt. 14:00 - 20:00
504 091 964 - pn. – pt. 12:00 - 20:00

Rozdanie certyfiktów Cambridge

Blackhorse > Rozdanie certyfiktów Cambridge

Rozdanie certyfiktów Cambridge

Author:
Marta
Posted in:
AKTUALNOŚCI
Comments:
Brak komentarzy

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów, którzy przed wakacjami podeszli do egzaminów Cambridge English na ceremonię rozdania certyfikatów 💪 .

Uroczystość odbędzie się 30 września o godzinie 17:00.

Jak zawsze, wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania 🥰 .

Na szczególne uznanie zasługują najmłodsi uczniowie, którzy zdali egzaminy śpiewająco i zamiast poziomu A2 na ich certyfikatach widnieje poziom wyżej, czyli B1! Świetnie poszło również młodzieży zdającej egzamin C1 Advanced. 4 osoby uzyskały najwyższą ocenę, co oznacza, że ich poziom został określony jako C2 – wyżej się już nie da!

Z dumą przeglądamy także statystyki dotyczące egzaminów w tym roku. Po raz kolejny średnia wyników w naszej szkole jest wyższa niż średnia w Polsce i na całym świecie 💪. Uczniowie Black Horse naprawdę nie mają sobie równych!

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, rodzicom, oraz lektorom – świetna robota!