502 523 285 - pn.- pt. 14:00 - 20:00
504 091 964 - pn. – pt. 12:00 - 20:00

Wyniki egzaminów Cambridge

Blackhorse > Wyniki egzaminów Cambridge

Wyniki egzaminów Cambridge

Author:
Marta
Posted in:
AKTUALNOŚCI
Comments:
Brak komentarzy

Już są! Trochę trzeba było poczekać, ale mamy już pełne wyniki tegorocznej sesji egzaminacyjnej Cambridge w naszej szkole. Jak zawsze składamy ogromne gratulacje naszym uczniom, również w tym roku nie zawiedliście i znowu możemy pochwalić się niesamowitymi wynikami!

W Black Horse od wielu lat przygotowujemy naszych słuchaczy do tych międzynarodowych egzaminów i ogromnie cieszymy się z sukcesów naszych podopiecznych.
W tym roku sesja była wyjątkowo duża – zorganizowaliśmy aż 7 egzaminów na 5 różnych poziomach dla 53 kandydatów ?.

Nasi najmłodsi uczniowie podchodzili do egzaminów Young Learners i zdecydowana większość osiągnęła wynik powyżej 90%!

Egzamin A2 Key – uczniowie klasy 5 oraz 6 również świetnie sobie poradzili – 75% z nich otrzymało najwyższą ocenę A, a co za tym idzie na ich certyfikatach widnieje poziom B1 – czyli o jedno „oczko” wyżej niż poziom egzaminu. Brawo! ?

Z egzaminem B1 Preliminary zmierzyli się uczniowie klasy 7 i tutaj również poszło świetnie – 3 osoby zdały go na ocenę A, kolejne 3 na B! Ocena A to nasz odpowiednik szkolnej szóstki, a B – piątki. Świetna robota! ?

B2 First to zdecydowanie najpopularniejszy egzamin wśród naszych uczniów – w tym roku zdawało go aż 27 kandydatów! ? 21 osób podeszło do egzaminu w wersji dla szkół, i tutaj szczęka nam opadła – 4 osoby zdały na ocenę A, a kolejne 10 na B. Wśród kandydatów znaleźli się uczniowie zarówno ostatnich klas szkoły podstawowej, jak i szkół ponadgimnazjalnych – przy takich wynikach matura rozszerzona to dla nich pestka! Jesteście super! ❤️ 

 I na deser egzamin C1 Advanced, dla największych wyjadaczy. Tutaj aż 3 osoby (na 9 zdających) zdobyło ocenę A. Co to oznacza? Że na ich certyfikatach zobaczą poziom C2, czyli najwyższy poziom w skali rady Europy! ?

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom oraz ich rodzicom! Dziękujemy naszym lektorom za poświęcenie i pracę włożoną w przygotowanie uczniów do egzaminów, a także British Centre z Łodzi za organizację i świetną atmosferę na sesji! ?
?Już planujemy uroczyste rozdanie certyfikatów we wrześniu – więcej informacji już wkrótce!

0 0 votes
Oceń wpis
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze