502 523 285 - pn.- pt. 14:00 - 20:00
504 091 964 - pn. – pt. 12:00 - 20:00

Jak zdać maturę z języka polskiego na poziomie rozszerzonym i podstawowym - czyli język polski w wymiarze XXL w Black Horse

Blackhorse > Jak zdać maturę z języka polskiego na poziomie rozszerzonym i podstawowym – czyli język polski w wymiarze XXL w Black Horse

Jak zdać maturę z języka polskiego na poziomie rozszerzonym i podstawowym – czyli język polski w wymiarze XXL w Black Horse

Author:
Marta
Posted in:
BLOG
Comments:
Jeden komentarz

Matura to najważniejszy egzamin w karierze każdego ucznia. Aby skutecznie i bezstresowo przygotować się do matury z języka polskiego, postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę i przygotowaliśmy dla maturzystów kurs: 

Język polski w wymiarze XXL

Kto uczy polskiego w Black Horse?

W naszej szkole spotkasz motywującą i wspierającą polonistkę mgr Anetę Strugacz. Pani Aneta naucza języka polskiego od 18 lat, od 13 lat jest czynnym egzaminatorem języka polskiego CKE. Zdawalność na maturze jej wychowanków oscyluje w okolicach 100%. 

Czego nauczę się na zajęciach indywidualnych z języka polskiego?

Powtórzysz i usystematyzujesz wiedzę, poznasz motywy / toposy pojawiające się w tekstach kultury, nabierzesz umiejętności rozumienia oraz analizy i interpretacji tekstu pod kątem wskazanego w poleceniu problemu, nauczysz się tworzenia wypowiedzi pisemnej poprawnej pod względem kompozycyjnym i językowo – stylistycznym. 

Posiądziesz umiejętność samodzielnego stawiania tez i dochodzenia do interpretacyjnych wniosków, utrwalisz zagadnienia z gramatyki i nauki o języku pojawiające się w zestawach maturalnych. Zajęcia w Black Horse opierają się na metodach bazujących na zrozumieniu materiału oraz na  jego gruntownej powtórce.  Dzięki temu są one  alternatywą do  samodzielnej nauki.

Od czego zacząć – czasu niewiele? 

Jeśli jesteś przerażony ogromem wiedzy do opanowania przed nadchodzącym egzaminem, jeśli nie wiesz od czego zacząć przygotowania do matury z języka polskiego – zapraszamy na lekcje z Anetą Strugacz w Black Horse. Możesz zapisać się tutaj: https://blackhorse.edu.pl/zapisy/ . Gwarantujemy, że wiedza, którą zdobędziesz, pozwoli Ci zdać egzamin maturalny na najwyższym poziomie.