Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/szkolawiel/domains/blackhorse.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/home/blackblack/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home/blackblack/domains/blackhorse.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 139
Wyniki Egzaminów Cambridge! - Blackhorse
blackhorse@blackhorse.edu.pl
502 523 285 - pn.- pt. 08:00 - 20:00
504 091 964 - pn. – pt. 12:00 - 20:00

Wyniki Egzaminów Cambridge!

Blackhorse > Wyniki Egzaminów Cambridge!

Wyniki Egzaminów Cambridge!

Author:
Marta
Posted in:
AKTUALNOŚCI
Comments:
Brak komentarzy
wyniki egzaminów Cambridge

Długo na nie czekaliśmy i są!! Znamy już wszystkie wyniki tegorocznych egzaminów Cambridge naszych uczniów  – wszyscy zdali!!!?

Nie ma ani jednej osoby, która dostałaby niższy poziom, za to kilka osób zdało na poziom wyższy ?

Liczbowo wygląda to tak :

? Zdawalność 100%

? Liczba osób z najwyższą oceną A:

Egzamin KET          5 osób z 10

Egzamin PET          2 osoby z 7

Egzamin FCE          3 osoby z 15

Egzamin CAE         2 osoby z 6

Kolejny powód do radości to nasi najmłodsi uczniowie, którzy doskonale poradzili sobie z testami YLE Flyers ? .

Wzruszenie i duma nas rozpierają?

Dziękujemy i gratulujemy naszym uczniom i lektorom. Kiedy w marcu sytuacja chciała nas zatrzymać, oni spięli się maksymalnie. Płynnie przeszli na nauczanie online i nie odpuszczali sobie w żadnej minucie ?. Kochani do zobaczenia wkrótce na uroczystym rozdaniu certyfikatów.

Rodzicu, jeśli chcesz aby twoje dziecko w tym roku podjęło wyzwanie i poczuło tę językową dumę zapisz je już teraz na nasze certyfikatowe kursy  CAMBRIDGE https://blackhorse.edu.pl/oferta-kursow-jezykowych/egzaminy-cambridge/

Nauka odbywa się nie tylko w naszej szkole w Wieluniu, ale również ONLINE ??

 

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze