Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/szkolawiel/domains/blackhorse.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/home/blackblack/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php74/lib/php/) in /home/blackblack/domains/blackhorse.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 139
Historyczna sesja Cambridge w Black Horse za nami - Blackhorse
blackhorse@blackhorse.edu.pl
502 523 285 - pn.- pt. 08:00 - 20:00
504 091 964 - pn. – pt. 12:00 - 20:00

Historyczna sesja Cambridge w Black Horse za nami

Blackhorse > Historyczna sesja Cambridge w Black Horse za nami

Historyczna sesja Cambridge w Black Horse za nami

Author:
Marta
Posted in:
AKTUALNOŚCI
Comments:
Brak komentarzy

W tym roku ostatnie 3 miesiące przygotowań oraz egzaminy próbne prowadziliśmy ONLINE, ale to nie zmieniło zaangażowania i motywacji naszych uczniów ?.

Aż 44 uczniów naszej szkoły podjęło wyzwanie? i pomimo nadzwyczajnej sytuacji przystąpiło do międzynarodowych egzaminów Cambridge w Black Horse.?

Dziękujemy wszystkim zdającym za zdyscyplinowanie ? i pozytywny nastrój, rodzicom za wsparcie swoich dzieci, a egzaminatorom z Cambridge Assessment British Centre z Łodzi za cudowną atmosferę? (jak co roku zresztą ?)

W oczekiwaniu na wyniki egzaminów A2 Flyers, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First i C1 Advanced życzymy Wam zdrowych i spokojnych wakacji?

0 0 votes
Oceń wpis
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze