502 523 285 - pn.- pt. 14:00 - 20:00
504 091 964 - pn. – pt. 12:00 - 20:00

MOCK EXAM ONLINE

Author:
Mateusz
Posted in:
AKTUALNOŚCI
Comments:
Brak komentarzy

W świecie online radzimy sobie naprawdę dobrze, dlatego czas na kolejne wyzwania ??
? Nastawcie uszu, bo 23 maja robimy Mock Exam ONLINE ?
Brzmi nieźle, prawda?? ?

Dla osób, które po pierwszy raz słyszą Mock Exam wyjaśniamy, że to egzamin próbny, który wygląda dokładnie tak, jak egzamin Cambridge przeprowadzany przez licencjonowanych egzaminatorów Cambridge. Nasza szkoła przeprowadza egzaminy próbne co roku, aby dać możliwość sprawdzenia się uczniom przed podjęciem decyzji o zdawaniu właściwego egzaminu. Egzaminy próbne zdają uczniowie Black Horse, ale zapraszamy również osoby nie będące naszymi uczniami ? .

Po egzaminie każdy otrzymuje informację zwrotną o swoim poziomie wiedzy językowej i sugestie, nad czym powinien pracować, aby bez obaw podejść do właściwego egzaminu Cambridge. Forma próbna pozwala dokładnie poznać strukturę egzaminu, jego części, zarówno pisemną i ustną, i co ważne, a może najważniejsze oswoić się ze stresem egzaminacyjnym ? .

W tym roku przeprowadzimy następujące próbne egzaminy Cambridge:

A2  Flyers dla dzieci z klas V szkoły podstawowej  

A2  KEY for Schools dla dzieci z klas V-VI szkoły podstawowej

B1  Preliminary for Schools dla młodzieży

B2  First for Schools dla młodzieży/dorosłych

C1  Advanced dla młodzieży/dorosłych


Koszt egzaminu próbnego to 100 zł.
Dla uczniów Black Horse egzamin oczywiście bezpłatny‼️.

Jeśli nie jesteś naszym słuchaczem zadzwoń ☎️ 43 843 52 81. Po wstępnym dokonaniu zapisu telefonicznego zostaniesz umówiony na rozmowę kwalifikacyjną ONLINE, na podstawie której lektor zasugeruje Ci właściwy egzamin próbny.

Zapraszamy!