blackhorse@blackhorse.edu.pl

Mateusz
Posted in:
Brak komentarzy

Czy wiecie, że w ciągu zeszłego tygodnia (16-20 marca) wdrożyliśmy nauczanie online we wszystkich naszych grupach?

Przeszkoliliśmy się nawzajem – 23 lektorów, którzy następnie przeszkolili wszystkich naszych uczniów – około 600 osób  – ponad 70 grup oraz kilkadziesiąt osób na zajęciach indywidualnych – z użytkowania platformy e-learningowej.

Pierwsze zajęcia online odbyły się już 16 marca – w poniedziałek – na dzień 23 marca zostały już tylko 3 grupy do wdrożenia.

Ten tydzień był bardzo trudny i pracowity dla całej szkoły – lektorów, sekretariatu, uczniów, rodziców. Spisaliśmy się na medal, chcemy, by było jak dotąd, kiedy spotykaliśmy się w murach Black Horse. I wiemy, że niedługo będzie jak dotąd. Nie zmarnujemy tego czasu, wyjdziemy z tej próby zwycięsko – dla Was kochani uczniowie i dla nas samych.

Zapisy Last Minute