BE GROUP
Centrum Elektryczne ANIA
EUROPART S.A.
KORONA S.A.
NEAPCO
PKS Wieluń
Polmecanic Group
Spectrum-IT
WIELTON S.A.

W latach 2011-2016 przeprowadziliśmy ponad 30 tysięcy godzin nauczania języków dla firm i instytucji.  Naszymi KLIENTAMI byli/są między innymi:  WIELTON SA, KORONA SA, NEAPCO EUROPE SP. Z O.O.  POLMECANIC SP. Z O.O., ZUGIL SA, EUROPART POLSKA SA, PKS WIELUŃ, BE GROUP, CENTRUM ELEKTRYCZNE „ANIA” i wiele innych.

W mojej ocenie szkoła Black Horse oferuje ponadprzeciętny poziom nauki języków obcych. Zajęcia są prowadzone z wielkim zaangażowaniem i pasją nauczycieli, którzy w możliwie najlepszy sposób starają się przekazać swoją wiedzę studentom. Co ważne, szkoła zapewnia indywidualne podejście do studenta, nawet jeśli są to zajęcia prowadzone w grupie. Miła i przyjazna atmosfera powoduje, iż w szkole czujemy się jak w domu. Żadna godzina spędzona na zajęciach nie jest godziną straconą, co skutkuje zauważalnym progresem w posługiwaniu się językiem obcym. Szkoła Black Horse jest bezkonkurencyjna… Gorąco polecam

Grzegorz Sobczak

Do szkoły językowej Black Horse uczęszczam od kilku lat. Zrobiłem bardzo duży postęp, który pozwala mi na swobodną komunikację pomiędzy ludźmi i firmami, z którymi na co dzień kooperuję. To bardzo dobra szkoła, w której znakomita i doświadczona kadra, z którą szkoła współpracuje, kształci w każdym zakresie w zależności od potrzeb. Ciągłe konwersacje z lektorami oraz nauka z dedykowanych skryptów powoduje, że utrwalone wiadomości i słownictwo pozostaje na długi czas w pamięci. Podsumowując, szkoła językowa Black Horse to świetny wybór, jeżeli ktoś chce skutecznie rozwijać swoje umiejętności językowe.

Maciej Kaczor
Dyrektor Działu Badań i Rozwoju / Wielton S.A.

Zajęcia w Black Horse były naprawdę świetne. To nie było zwykle przekazywanie wiedzy, czy nauka w jakiejś „nudnej” szkole. W Black Horse na zajęciach siedziało się z przyjemnością. Nie czekało się na koniec lekcji jak na zbawienie. Było to, co naprawdę potrzebne, to nie był angielski jak w podstawówce, to typowo zawodowy Business English, a wszystko prowadzone z odpowiednią dozą humoru. Żałuję, że nie mogę kontynuować nauki w Black Horse. Ale to, czego się nauczyłem, staram się jak najlepiej wykorzystać i doskonalić. Kto wie – może jeszcze kiedyś się spotkamy. Pozdrowienia dla całej ekipy Black Horse.

Łukasz Olej
Pracownik Wielton S.A.

Wszystkim, którym zależy na nauce języka obcego polecam szkołę Black Horse. Przyjazna atmosfera, młoda i wykwalifikowana kadra prowadząca zajęcia w ciekawy i przystępny sposób to ogromny atut tej szkoły. Na zajęciach lektorzy stosują różnorodne metody pracy i środki dydaktyczne, motywują, a swoją wiedzą dzielą się w jasny i przystępny sposób.
Ważne jest także indywidualne podejście do ucznia- dostosowanie sposobu przekazywania wiedzy do jego możliwości i potrzeb. Na uwagę zasługuje również elastyczność tj. możliwość dopasowania terminów zajęć do dyspozycyjności uczącego się.

Rekomenduję szkołę Black Horse jako rzetelnego i skutecznego partnera w zakresie nauki języków obcych.

Tomasz Wypchło
Dyrektor Operacyjny / Wielton S.A.