Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 40 minut (3-5-latki) lub 50 minut (5-6-latki) i stawiają na zabawę, ruch, piosenki, gry. Lektorki wykorzystują przeróżne pomoce, niejednokrotnie samodzielnie wykonane oraz tablicę interaktywną.  Wykorzystują różne przedmioty do gier i zabaw – nawet „klapki na muchy”  czy słoik z makaronem !  Maluchy potrafią się „uczyć” przez całą lekcję, bo tyle się dzieje, że ciężko się nudzić.

Zajęcia dla przedszkolaków to pierwszy etap procesu nauki w naszej szkole – bardzo ważny do nauki poprawnej wymowy, intuicyjnego stosowania prostych zdań i po prostu do polubienia języka.

Co roku w maju zapraszamy rodziców, dziadków, rodzeństwo na lekcje otwarte, aby pokazać ile nauczyły się dzieci. To niezwykłe doświadczenie bo dzieci często zaskakują zdobytą  w Black Horse wiedzą. Prezentują też swoje talenty nie tylko językowe – śpiewają, tańczą, rysują i dobrze się bawią.

UWAGA – oferta dla dzieci z Przedszkola nr 2 – przyprowadzamy dzieci z przedszkola na zajęcia o godzinie 15-ej, tak by rodzice mogli je odebrać już po angielskim z naszej siedziby w „budowlance” (III piętro nad Sanepidem).

 

Jak wyglądają zajęcia?