Gimnazjaliści w naszej szkole w większości uczestniczą w kursach certyfikatowych 2 razy w tygodniu po 100 minut i przygotowują się na nich do egzaminów Cambridge – PET, English First, English Advanced. Sesje egzaminacyjne odbywają się co roku w czerwcu w naszej szkole – średnia zdawalność z 18 lat sesji egzaminacyjnych  wynosi 96,4% z wszystkich egzaminów.

Istnieje także możliwość skorzystania z zajęć 1 x 100 minut – szlifujemy tu głównie mówienie i przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego.

Chodziłam do BH od przedszkola czyli długi czas. Musiałam pogodzić dwie szkoły. Bywało ciężko, wiązało się to z długą nauką, brakiem czasu, ale nie żałuję. Poziom mojego angielskiego wzrósł, a nauczyciele w tej szkole zaszczepili we mnie pasję do tego języka. Lekcje dzięki mojej grupie nigdy nie były nudne, zawsze mieliśmy powód do śmiechu czasami aż do łez 🙂 . Jeżeli ktoś się zastanawia nad tą szkołą to ja z całego serca polecam. Nie zawiedziecie się.

Sandra Moska
obecnie uczennica I LO, absolwentka kursu do FCE

Możliwość nauki w gronie wspaniałych osób, z których część stała się potem moimi prawdziwymi przyjaciółmi, była dla mnie niezwykle owocna. Sposób, w jaki wiedza przekazywana nam była przez otwartych nauczycieli, pozwolił mi wynieść bardzo dużo z każdej lekcji. Szkoła Black Horse jest dla mnie miejscem, o którym zawsze będę myślała w sposób niezwykle pozytywny.

Marta Sztucka

Uczenie się w tej szkole to dla mnie sama przyjemność. Z każdej lekcji wynosiłem nową wiedzę o języku angielskim dzięki miłym nauczycielom. Za każdym razem na lekcjach panowała przyjemna atmosfera i w grupie nigdy nie było nudno. Dzięki tej szkole zdobyłem certyfikat oraz dużo wiedzy i dzięki temu bez problemu mogłem porozumieć się za granicą. Pójście do szkoły Black Horse to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Polecam wszystkim którzy chcą się nauczyć języka angielskiego.

Tobiasz Kostrzewa
obecnie uczeń szkoły średniej

Uczennicą szkoły językowej Black Horse jestem od dziewięciu lat podczas których dokonałam olbrzymiego postępu w nauce języka angielskiego. Na początku mojej „przygody z językiem” w Black Horse nie byłam w stanie poprawnie ułożyć zdania, obecnie natomiast jestem na poziomie rozszerzonej matury. Do tego sukcesu niewątpliwie przyczyniła się umiejąca nauczyć kadra, wspaniała atmosfera panującą na zajęciach oraz program nauczania dopasowany do naszych możliwości. Moim zdaniem ta „mieszanka”, która oferuje Black Horse jest doskonałym przepisem na skuteczną naukę języków obcych.

Ola Pieprzyk
uczennica klasy I LO