Dzieci z klas I-IV SP uczestniczą w zajęciach 2 razy w tygodniu po 50 minut, klasy V i VI mogą wybrać kurs 2 x 50 minut lub 2 x 100 minut.

Nasi uczniowie osiągają sukcesy w konkursach międzyszkolnych i z chęcią biorą udział w naszych zajęciach. Wybierając kurs intensywny dzieci przygotowują się z nami do międzynarodowych egzaminów Cambridge – YOUNG LEARNERS ENGLISH TESTS, a w perspektywie w gimnazjum i liceum – PET, English First, Cambridge Advanced, a nawet Proficiency. Niektórzy nasi absolwenci zostali naszymi lektorami, a  większości – świetna znajomość języka ułatwiła karierę zawodową.

Te sukcesy są zasługą zaangażowanych rodziców, którzy niejednokrotnie przywożą dzieci do naszej szkoły z odległych miejscowości i współpracują z lektorami w celu motywowania swoich pociech.

W okresie ferii i wakacji organizujemy  „Ferie z Black Horse”  oraz  „Wakacje w mieście” i wyjazdy językowe.

Jak wyglądają zajęcia?