Dorośli uczestniczą  w kursach 2 x 100 minut tygodniowo lub „na życzenie” 1 x 100 minut tygodniowo.  Prowadzimy zajęcia zarówno dla osób początkujących, jak i na wyższych poziomach zaawansowania. Zajęcia w grupach osób dorosłych są dla wielu źródłem przyjemnego spędzania czasu, nawiązywania przyjaźni oraz bezstresowego zdobywania wiedzy.

Zajęcia dla grup osób dorosłych odbywają się zwykle o godzinie 18-ej, kiedy już nie trzeba myśleć o pracy zawodowej. To ciekawa alternatywa na spędzenie wolnego wieczoru.

Część osób dorosłych przygotowuje się u nas do certyfikatów Cambridge – głównie egzaminu PET (na poziomie B1)  i English First (FCE) (na poziomie B2), ale mamy też w swoim „dorobku” osoby dorosłe, które zdały z nami egzamin CAE – Cambridge Advanced i zdobyły w ten sposób kwalifikacje do nauczania języka angielskiego na wszystkich szczeblach edukacji szkolnej.

Większość grup spotyka się 2 razy w tygodniu po 100 minut, ale mamy również ofertę dla „zajętych” – 1 raz w tygodniu po 100 minut.